top of page

חברת הניהול

 

פורום ציפורים מנוהל על ידי חברת י.מ הברקות נדל"ן בע"מ, בעלת ניסיון של כ-20 שנה. החברה מספקת שירותים מתקדמים לעסקים, מוסדות, רשויות מקומיות וחברות פרטיות, מבנים מסחריים, בנייני מגורים, מגדלי יוקרה, מרכזים לוגיסטיים בתחומי הניקיון, אחזקה, ניהול וכוח אדם בפריסה ארצית.

חברתנו מתמחה בניהול נכסים בהתאם לצרכי הלקוחות ולשביעות רצונם, תוך הקפדה על החוקים, התקנות והבטיחות. החברה משתלבת בפרויקטים נבחרים, החל משלב התכנון, הבנייה והאכלוס, ולאורך כל שנות חייו של הנכס. 

havrakot.png

ליווי משפטי

 

​משרד עורכי הדין IBC מרכז תחתיו את מיטב המומחים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי ומספק ללקוחותיו מענה לכל צרכיהם המשפטיים והעסקיים בישראל ובחו"ל.

משרד עורכי הדין IBC פועל ממגדל BSR 4 בלב מתחם העסקים של BBC - מרכז העניינים העסקי של ישראל בגבול רמת-גן ובני-ברק. מודל הפעולה של המשרד מבטיח כי לקוחותיו יקבלו תמיד את השירות משותף בכיר המתמחה בדיוק באותו תחום.

מומחי המשרד מטפלים בכל מגוון עסקאות הנדל"ן החל במכירה, השכרה וזכויות שימוש וכלה בקבוצות רוכשים, תמ"א 38, פינוי בינוי, הסכמי קומבינציה, ייעוץ מיסויי וכו'.

המחלקה המסחרית עוסקת בליווי מיזמים ועסקאות, מקומיים ובינלאומיים. על עיסוקיה השוטפים נמנים מיזמים משותפים, חוזי הרשאה ושימוש, הגנת קניין רוחני, פיתוח קשרים עסקיים והליכי מו"מ מורכבים בארץ ובחו"ל.  

 

לפרטים נוספים: www.law-ibc.com

IBC Law Firm LOGO Short April 2018.png

אדריכל

הפרוייקט תוכנן על ידי האדריכל אלון בן נון.

משרד האדריכלים מתמחה בבניית מבנים מסחריים וכן בנייני מגורים -  בניינים חדשים, תוספות בנייה לבניינים קיימים ותוספות בנייה לבניינים לשימור. בשנים האחרונות צבר המשרד ניסיון רב בבנייה למגורים, בעיקר בתל אביב, עם עשרות פרויקטים בשלבים שונים של בנייה ותכנון. בשנתיים האחרונות החל המשרד לתכנן גם מבני ציבור וכיום זו אחת מהזרועות החשובות שלו.

בכל הפרויקטים שעוברים תחת ידו, מצליח אלון בן נון למקסם את התוצאה עבור היזם והמשתמשים ולחבר את הפרויקט לקונטקסט האורבני באופן המיטבי.

בשילוב של שירות ברמה גבוהה ועבודה מקצועית איכותית מתכנן אלון בן נון פרויקטים יחודיים.

לפרטים נוספים: www.abn-arch.co.il

alon logo.png

ניהול בנייה ופיקוח הנדסי

 

 

ניהול הפרוייקט התבצע על ידי BAL חברה לניהול ופיקוח פרויקטי מגורים בניהול בעל החברה ליאור בן ארצי, בעל תואר BSC מהטכניון חיפה בהנדסה אזרחית משנת 1995 ונסיון של מעל 16 שנים בביצוע, תאום, ניהול ופיקוח על פרויקטי בנייה בישראל ובחו"ל.

 

חברת BAL, המובילה בניהול פרויקטים בתחומי הבניה והתשתית, חרטה על דיגלה את עקרונות השירות האישי, נאמנות, יושר, מקצועיות וחתירה ללא פשרות להצלחת הפרויקטים שבטיפולה. 
החברה מעניקה שירותים ליזמים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, בכל תחומי ההנדסה: מבנים מסחריים, מבני ציבור, מבני מגורים, משרדים, תשתיות, פיתוח וכיוב' . 

הפרויקטים בטיפול החברה זוכים להתייחסות מקיפה מדוקדקת ועניינית תוך ירידה לפרטים בכל הרמות ובכל השלבים. 
לאחר ניסיון רב שנים בכל תחומי הניהול והביצוע בפרויקטים מובילים בענף הבניה והתשתית החליטה החברה לשנות את פני תורת ניהול הפרויקטים. לא עוד ניהול תכנון בו מעבירים תכניות בין יועצים ומקיימים ישיבות כאלו ואחרות לפתרון בעיות – אלא לווי שוטף וצמוד ליועצים תוך ירידה לפרטי התכנון בכל הדיסציפלינות ומעקב אחר בעיות בטרם התהוותן או מיד עם הופעתן ON LINE. 
צורת ניהול זו מקטינה את האפשרות לטעויות, משפרת את התכנון (פונקציונאלית וכלכלית) וכן משפרת את המעקב התקציבי תוך עמידה בלוח הזמנים. 
כל זה מאפשר ביצוע חלק יותר, מהיר יותר וכלכלי יותר של הפרויקט. 
שיטת העבודה : גיבוש צוות הכולל את נציג הבעלים, צוות היועצים ובהמשך הקבלנים. תאום והובלת הפרויקט תוך גיוס הצוות לתרומה מקסימלית, עבודה משותפת ועמידה ביעדים. 
בשלב הביצוע מגויסים הקבלנים, ובין אם זהו קבלן ראשי או קבלני משנה רבים, כולם מחויבים להצלחת הפרויקט. מחויבות זו מושגת בשיטת החתימה על חוזים וכן במהלך העבודה הצמוד עם מנהל הפרויקט ונציג היזם. 

השירותים הניתנים ע"י החברה : 
בדיקת כדאיות לפרויקט, הכנת דו"ח אפס, טיפול מול רשויות, התקשרויות עם היועצים השונים, ניהול התכנון מול היועצים, קביעת לוחות זמנים לתכנון ומעקב, בקרה על הכנת המכרזים והפצתם, בחירת הקבלנים, פיקוח צמוד על עבודות הקבלן, בקרת איכות, ניהול לוח הזמנים בפרויקט, בקרה תקציבית, ניהול הפיקוח העליון, מסירת הפרויקט למזמין וללקוחות, לווי אישור האכלוס ברשויות, בדיקת חשבונות סופיים של הקבלנים, ניהול מו"מ לגבי חריגים ואישורם, לווי מלא במהלך שנת הבדק. 

לווי הפרויקט נעשה באופן אישי ע"י בעל החברה ליאור בן ארצי וכולל בקרה על השלבים השונים בעבודה, ושמירה על האינטרסים של בעלי הנכס. 
במהלך העבודות מועברים לבעלים דוחות חודשיים שוטפים הכוללים: 
מידע על התקדמות הפרויקט, לוח זמנים, תקציב, נושאים בטיפול ובעיות מיוחדות .

 

לפרטים נוספים: www.bal-eng.com

Bal_logo.png
bottom of page